Nylander &Partners

Sammen med vår samarbeidspartner Nylander &Partners gjør vi kjøp og salg av bolig enkelt for deg.

Om Nylander &Partners

Nylander &Partners er din lokale eiendomsmegler i Selbu, Stjørdal, Malvik, Trondheim og Tydal. Våre erfarne og lokale eiendomsmeglere hjelper deg med både kjøp og salg av eiendom, og bistår deg i salg av alle typer eiendom, fra leilighet til næringseiendom.

Kontakt en eiendomsmegler i Trondheim og Malvik

Svend Niklas Rønning

948 09 207

svend.niklas.ronning@nylanderpartners.no

Jakob Betten

907 65 263

jakob.betten@nylanderpartners.no 

Odin Sundland

924 44 082

odin.sundland@nylanderpartners.no

Kontakt en eiendomsmegler på Stjørdal

Lise Alstad

924 58 557

lise.alstad@nylanderpartners.no 

Ellen Sofie Pedersen

934 81 926

ellen.sofie.pedersen@nylanderpartners.no

Tommy Kirknes

473 61 430

tommy.kirknes@nylanderpartners.no

Geir Falck Anderssen

473 61 430

geir.anderssen@nylanderpartners.no

Nils Nordbotn

916 61 519

nils.nordbotn@nylanderpartners.no

Kontakt en eiendomsmegler i Selbu

Jonas Sønnesyn

975 16 102

jonas.sonnesyn@nylanderpartners.no

Bank + Megler = SANT 💙

Hvorfor velge Nylander & Partners

  • Rask og effektiv kommunikasjon mellom din bankrådgiver og eiendomsmegler.
  • Lokalkjente eiendomsmeglere som kjenner boligmarkedet der du bor.
  • Grundig økonomisk gjennomgang med din rådgiver i banken.
  • Effektive markedsføringsverktøy som kommer deg til gode.
  • Gode råd fra megler til deg som skal kjøpe eller selge bolig.

Selge bolig

Går du med planer om å selge? Ta kontakt for en uforpliktende samtale.

Kjøpe bolig

Ta en titt på det vi har ute i markedet, eller ta kontakt så vi kan hjelpe deg med å finne andre objekter.

Kontakt meg

Ønsker du at vi skal ta kontakt med deg?

Flere artikler om bolig