
Du er invitert til kino under Tydalsvukku! 🤩
Selbu Sparebank betaler kinobilletten til filmen "Paw Patrol: Superfilmen" tirsdag 10. oktober klokken 18.00.
Lokalbanken ønsker å bidra til glede og sosiale aktiviteter i Tydal. I forbindelse med årets Tydalsvukku inviterer vi derfor barn og voksne til kino i Kulturhuset.
Det er begrenset med plasser, så ikke vent for lenge med å melde dere på.
Vi gleder oss! 🤩🎞️🐶
Dersom man skal melde på flere, ber vi om å sende inn påmeldingsskjema flere ganger.
F.eks: Skal foresatt og barn dra på kino sammen, sender man inn et påmeldingsskjema for foresatt og et påmeldingsskjema for barn.

Vi setter ned renten på boliglån
Etter en lengre periode med renteoppgang, er det nå godt å kunne komme med en gladnyhet: Vi kutter boliglånsrenten!

Åpningstider i sommer
Se oversikt over våre åpningstider i sommer.

Unngå å ta med veggedyr hjem fra ferien
Kan et lite insekt ødelegge ferien din – og hjemmet ditt? Svaret er ja. Les dette før du pakker kofferten.

Førstegangskjøp av bil? Slik gjør du et smart valg
Å kjøpe sin første bil handler om mer enn bare modell og farge. Det handler om økonomi, forsikring og trygghet. Her får du oversikten du trenger for å ta kloke valg – og unngå dyre overraskelser.